. . . o nás . . .

Vážení zákazníci,

chceme Vám představit naší společnost M-M stavby v.o.s., která vznikla postupným vývojem a transformací ze sdružení živnostníků fyzické osoby - Stavební dokončovací práce M&M - Michal Berka a Miloslav Nešvera. V oblasti stavebnictví jsme již od roku 1995 a stali jsme se téměř tradiční českou rodinnou firmou. Díky tomu máme bohaté zkušenosti s mnohými technologiemi a s širokou nabídkou dostupných materiálů. Neustále se snažíme zdokonalovat v moderních trendech stavebnictví a inovativních technologií, jak dokládáme mnohými certifikáty a osvědčeními od předních výrobců stavebních hmot. Jsme vystudováni ve stavebních oborech a nadále rozvíjíme odborné vzdělání. Naše firma působí po celé ČR, zejména ve Středočeském kraji a Praze.

Zabýváme se stavební činností (hrubé stavby, stavby rodinných domů, rekonstrukce, fasády, suchá výstavba, zednické a obkladačské práce, malířské a lakýrnické práce, výroba plastových / dřevěných / hliníkových oken a dveří atd.) v rámci stavebního díla provádíme ostatní odborné stavební činnosti (elektrikářské práce, instalatérské a topenářské, plynnařské práce, truhlářské a tesařské, pokrývačské klempířské práce a ostatní stavební práce). Naše činnost obsáhne kompletně obor pozemní stavitelství. Naše kompletní stavební činnost se zaměřuje především na malé a střední stavby, občanské stavby, novostavby, rekonstrukce.

Naším cílem je především spokojený zákazník, což znamená dobře a kvalitně odvedenou práci, dodržení termínů a předem dohodnutou cenu. Nenabízíme nic převratného, ale snažíme se nabídnout zkušenosti získané více jak pětadvacetiletou praxí v oboru. Nezabýváme se žádnou jinou činností, snažíme se být profesionály v tom, co umíme. Věříme, že se do budoucna, budeme nadále rozvíjet tak, jako doposud. Chceme zdokonalovat a zkvalitňovat své služby a práci, tím chceme získávat další spokojení zákazníky.

STAVĚT NÁS PROSTĚ BAVÍ . . .

Díky našemu úsilí, jsme 2. 10. 2014, obdrželi od odborného časopisu obklady dlažba & sanita - společnosti PROFIMAG, ocenění jako " REALIZAČNÍ FIRMA ROKU 2014 ". Touto cestou bychom chtěli poděkovat za ocenění naší snahy, dělat svojí práci profesionálně a kvalitně. Akce proběhla v prostorách Hergertovy Cihelny v Praze na Kampě.

Od roku 2017 jsme autorizovaný stavitel pro pozemní stavby a člen komory ČKAIT (Česká Komora Autorizovaných Inženýrů a Techniků). 

Ing. Michal Berka, MBA
- autorizační technik ČKAIT
- technik požárních konstrukcí suché výstavby
- technik pro zkoušky těsnosti vnitřních kanalizací a tlakových zkoušek vnitřních vodovodů

Miloslav Nešvera
- technik pro zkoušky těsnosti vnitřních kanalizací a tlakových zkoušek vnitřních vodovodů
- technik požárních konstrukcí suché výstavby